دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدیان مشاور فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب:
بی‌حجابی ره‌آورد غرب است و تعبیر حجاب اجباری غلط است
دکتر سید علی موسوی نژاد در گفتگو با شفقنا؛
موضع نیروهای مردمی و انصارالله در یمن تقویت شده است
حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب:
همکاری علمی در جنوب شرق کشور از اهداف دانشگاه ادیان است
بیانیه دانشگاه ادیان و مذاهب در واکنش به توهین به حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی:
این اهانت دسیسه دشمنان قسم‌خورده اسلام و عراق است

مجله مطالعات فقهی حقوقی زن و خانواده علمی پژوهشی شد

 
تاریخ انتشار: 1399/03/03    

مجله مطالعات فقهی حقوقی زن و خانواده علمی پژوهشی شد

مدیر نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب از کسب مجوز علمی پژوهشی مجله مطالعات فقهی حقوقی زن و خانواده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ابراهیم قاسمی مدیر نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت‌وگویی درباره مجوز علمی پژوهشی مجله مطالعات فقهی حقوقی زن و خانواده به سردبیری حجت الاسلام والمسلمین جواب حبیبی تبار گفت: این نشریه دو شماره به صورت علمی تخصصی منتشر شده و به‌تازگی موفق شده است رتبه علمی پژوهشی خود را از شورای اعطای مجوزها و اعتبارهای علمی شورای عالی حوزه‌های علمیه دریافت کند.

وی گفت: پیش از این نیز مجلات پژوهش‌نامه مذاهب اسلامی، پژوهش‌های ادیانی، پژوهش‌های امامیه و مجله انگلیسی‌زبان Religious Inquiries از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز مجله شیعه‌پژوهشی از شورای عالی حوزه‌های علمیه مجوز علمی پژوهشی دریافت کرده‌اند. در این میان مجله انگلیسی‌زبان Religious Inquiries دارای رتبه جهانی ISI نیز هست.

ابراهیم قاسمی گفت: این موفقیت حاصل تلاش معاونت محترم پژوهشی و دانشکده زن و خانواده است و امیدواریم این مجله فرصتی باشد برای ارائه نتایج تلاشهای دانشجویان و پژوهشگران این عرصه.

مدیر نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب در ادامه افزود: در حال حاضر نشریه هفت‌آسمان به عنوان قدیمی‌ترین نشریه دانشگاه ادیان و مذاهب با عنوان علمی تخصصی منتشر می‌شود و مجله پژوهش‌نامه مطالعات تطبیقی مذاهب فقهی مراحل دریافت مجوز علمی پژوهشی را طی می‌کند.

وی یادآور شد: در حال حاضر دو نشریه انگلیسی‌زبان با نام‌های Islamic Inquiries و Study of Interreligious Relations مجوز انتشار دریافت کرده‌اند و آماده پذیرش و انتشار پژوهش‌های دانشجویان و پژوهش‌گران حوزه ادیان و مذاهب به زبان انگلیسی هستند.

مدیر نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب در پایان گفت: علاقه‌مندن می‌توانند جهت دسترسی به شماره‌های مختلف مجموعه نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب و اطلاع از نحوه ارسال مقالات به سایت نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب مراجعه کنند.


برچسب ها : مطالعات فقهی حقوقی زن و خانواده, پژوهش‌نامه مذاهب اسلامی, پژوهش‌های ادیانی, پژوهش‌های امامیه, Religious Inquiries, شیعه‌پژوهشی, شورای اعطای مجوزها و اعتبارهای علمی, ابراهیم قاسمی, دانشگاه ادیان و مذاهب, ISI

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز