دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین دکتر الهی منش در ادیان تی‌وی:
نگاه قرآن به انسان از نظرگاه عرفان بررسی شد
در نامه رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب به رؤسای دانشگاه‌های جهان اسلام؛
دعوت دانشگاه‌های جهان اسلام به جنبش بازنگری در نگره‌های فلسفی و دینی
پیام تبریک رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب به سفرای کشورهای اسلامی:
مسلمانان می‌توانند الگو و پیشگام صلح و مدارا در جهان باشند
مدیر نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد:
مجله مطالعات فقهی حقوقی زن و خانواده علمی پژوهشی شد
با ترجمه داود بهلولی دانشجوی دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب
کتاب ایران در سیاحتنامه اولیا چلبی منتشر شد

آماده ارائه مشاوره به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور هستیم

 
تاریخ انتشار: 1399/02/27    

آماده ارائه مشاوره به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور هستیم

مرکز مشاوره و روش تحقیق (کلینیک پژوهش و روش تحقیق) دانشگاه ادیان و مذاهب به عموم دانشجویان و پژوهشگران خدمات پژوهشی ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، قادر حافظ از راه‌اندازی کارگروه روش تحقیق (کلینیک پژوهش و روش تحقیق) دانشگاه ادیان و مذاهب با هدف توانمندسازی پژوهشگران و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در کلیه رشته‌های دانشگاهی، خبر داد و گفت: کارگروه روش تحقیق (کلینیک پژوهش و روش تحقیق) دانشگاه ادیان و مذاهب آماده ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری در امور پژوهشی و روش تحقیق به کلیه دانشجویان و پژوهشگران در سراسر کشور است.

قادر حافظ رئیس کارگروه روش تحقیق (کلینیک پژوهش و روش تحقیق) دانشگاه ادیان و مذاهب  گفت: نگارش پایان‌نامه و رساله و مقاله علمی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در کلیه رشته‌ها می‌باشد. وجود مرکزی که بتواند در این زمینه به دانشجویان و پژوهشگران مشاوره دهد و آنان را در نگارش محتوای علمی یاری دهد، ما را بر آن داشت تا کارگروهروش تحقیق (کلینیک پژوهش و روش تحقیق) را در دانشگاه ادیان و مذاهب راه‌اندازی کنیم.

وی درباره رسالت و خدماتی که این مرکز به دانشجویان و پژوهشگران ارائه خواهد کرد، گفت: موضوع‌یابی، مسئله‌شناسی، طرح‌نامه‌نویسی (پروپوزال‌نویسی) و پاراگراف‌نویسی (مقاله و پایان‌نامه) از جمله موضوعاتی است که دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری و دیگر پژوهشگران در کلیه رشته‌های دانشگاهی می‌توانند در این خصوص به صورت حضوری و غیرحضوری از تخصص و توانمندی علمی مشاوران این مرکز استفاده و پژوهش‌هایی غنی‌تر و جامع‌تر ارائه کنند.

رئیس کارگروه روش تحقیق (کلینیک پژوهش و روش تحقیق) دانشگاه ادیان و مذاهب در ادامه افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 14_10 روزهای شنبه تا سه‌شنبه با شماره 32802610-025 داخلی 323 و یا شماره تلفن 09126526198 (استاد قادر حافظ رئیس کارگروه و کلینیک پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب) تماس حاصل نمایند و یا در دفتر کلینیک واقع در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یابند.

وی در پایان اشاره کرد: دانشجویان و پژوهشگران می‌توانند از طریق آی‌دی تلگرامی @clinic_pajohesh و پیج اینستاگرام @clinic.pajohesh کلینیک پژوهش و روش تحقیق دانشگاه ادیان و مذاهب را دنبال کنند.


برچسب ها : مشاوره, روش تحقیق, پژوهش, دانشگاه ادیان و مذاهب, قادر حافظ, کلینیک پژوهش

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز