دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدیان مشاور فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب:
بی‌حجابی ره‌آورد غرب است و تعبیر حجاب اجباری غلط است
دکتر سید علی موسوی نژاد در گفتگو با شفقنا؛
موضع نیروهای مردمی و انصارالله در یمن تقویت شده است
حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب:
همکاری علمی در جنوب شرق کشور از اهداف دانشگاه ادیان است
بیانیه دانشگاه ادیان و مذاهب در واکنش به توهین به حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی:
این اهانت دسیسه دشمنان قسم‌خورده اسلام و عراق است

قابل توجه داوطلبان آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب

 
تاریخ انتشار: 1398/04/10    

قابل توجه داوطلبان آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب

بنا به اعلام معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی، نتایج آزمون ورودی اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد اعلام شد و از طریق لینک زیر در دسترس قرار دارد:

azmoon.urd.ac.ir

با اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد، به زودی و طبق برنامه اعلام شده از سوی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی، ثبت نام این دسته از پذیرفته شدگان آغاز خواهد شد.

اطلاعیه پذیرش و ثبت‌نام از داوطلبان آزمون اختصاصی (ویژه طلاب) کارشناسی‌ارشد ناپیوسته دانشگاه ادیان و مذاهب

بدین‌وسیله به‌ اطلاع داوطلبانی که در آزمون کارشناسی‌ارشد اختصاصی دانشگاه ادیان و مذاهب (ویژه طلاب) شرکت نموده میرساند، جهت اطلاع از قبولی یا عدم قبول خود میتوانند به آدرس  azmoon.urd.ac.ir

مراجعه کنند.

زمان و نحوه ثبت نام

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب میرساند نتایج اعلام شده به‌صورت قبول، قبول غیربورس، مردود و ذخیره می‌باشد.

کلیه داوطلبان که نتیجه نهایی آن‌ها به‌صورت ذخیره اعلام شده است باید توجه داشته باشند که دانشگاه ادیان و مذاهب در صورت تکمیل نشدن ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی‌ارشد در دهه سوم شهریور ماه به ترتیب امتیاز از داوطلبان ذخیره پذیرش خواهد نمود.

قبول‌شدگان غیربورس نیز در صورت تمایل می‌توانند در رشته خود با پرداخت شهریه مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ثبت‌نام نمایند.

قابل توجه داوطلبانی که نتایج قبولی برای ایشان درج شده است:

ضمن عرض خیرمقدم به دانشجویان ورودی جدید اعلام می‌شود ثبت نام از پذیرفته‌شدگان در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری صورت می‌گیرد. پذیرفته‌شدگان لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام نموده، پس از تکمیل ثبت‌نام اینترنتی با مراجعه حضوری به دانشگاه نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم برای ثبت‌نام حضوری طبق برنامه زمانی تعیین شده اقدام نمایند.

برنامه زمانی برای ثبت‌نام

ثبت‌نام اینترنتی (1)

ایام هفته

تاریخ

 

کلیه داوطلبان

پنج‌شنبه

1398/04/20

 

الی

 

دوشنبه

1398/04/31

 

 

 

ثبت‌نام حضوری (2)

ایام هفته

تاریخ

ساعت

داوطلبان زن در کلیه رشته‌ها

شنبه

1398/04/29

08:00 الی 13:00

الی

دوشنبه

1398/04/31

08:00 الی 13:00

داوطلبان مرد در کلیه رشته‌ها

شنبه

1398/04/22

08:00 الی 13:00

الی

پنج‌شنبه

1398/04/27

08:00 الی 13:00

 

 

کلیه پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد براساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هنگام ثبت‌نام نهایی در دانشگاه ادیان و مذاهب باید مدرک تحصیلی پایه خود (کارشناسی‌ و یا سطح دو حوزوی) را ارائه نمایند. مدرک تحصیلی ارائه شده ضمن دلالت بر فارغ‌التحصیلی از مقطع قبلی باید حاکی از فارغ‌التحصیلی پیش از تاریخ 1398/06/31 باشد. هرگونه مدرک فارغ‌التحصیلی با تاریخ بعد از 1398/06/31 قابل قبول نبوده و دانشجو در هر مرحله از تحصیل که قرار داشته باشد بر اساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اخراج شده، عواقب بعدی آن بر عهده دانشجو بوده و حق هیچ‌گونه اعتراض ندارد.

چنانچه داوطلبی بنابر دلایلی نتواند در هنگام ثبت‌نام این مدرک را ارائه نماید موظف است که فرم تعهد رفع کسری مدرک تحصیلی خود را چاپ نموده و با حضور در دانشگاه به تأیید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب برساند.

فرم تعهد رفع کسری مدرک تحصیلی مختص پذیرفته‌شدگانی است که مدرک پایه (کارشناسی‌ و یا سطح دو) ندارند ولکن موفق به کسب این مدرک از نهاد صادرکننده در آینده نزدیک خواهند شد. داوطلب ملزم می‌باشد پیش از تکمیل مراحل ثبت‌نام این فرم را چاپ نموده و ضمن مراجعه حضوری، به تأیید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسانده و در مراحل نهایی پذیرش فرم مذکور را اریه نماید.

تذکر 1: فرم صلاحیت عمومی باید پیش از مراجعه حضوری توسط داوطلب چاپ شده و کلیه قسمت‌های فرم با دقت و به‌صورت کامل تکمیل شود. پذیرفته شدگان محترم توجه داشته‌باشند این فرم باید به‌صورت خوانا و بدون هیچ‌گونه خط‌خوردگی تکمیل گردد. هزینه دریافت شده در هنگام ثبت‌نام و مرحله بررسی صلاحیت عمومی به مبلغ 450.000 ریال (چهل و پنج هزار تومان) در واقع هزینه بررسی صلاحیت عمومی پذیرفته‌شدگان آزمون اختصاصی دانشگاه‌ها می‌باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور دبیرخانه گزینش دانشجو دریافت می‌شود.

تبصره: برای تأیید و ارسال فرم صلاحیت عمومی همراه داشتن مدارک ذیل الزامی است

(این مدارک غیر از مدارک لازم برای ثبت‌نام است)

  1. فرم تکمیل شده صلاحیت عمومی (آن‌دسته از داوطلبان که امکان چاپ فرم را ندارند می‌توانند در مراحل ثبت‌نام حضوری فرم مذکور را تکمیل نمایند).
  2. تصویر تمام صفحات شناسنامه.
  3. تصویر پشت و روی کارت ملی.
  4. یک قطعه عکس 3×4 با زمینه سفید.
  5. مبلغ 450.000 ریال (45 هزار تومان) که به‌صورت نقدی دریافت می‌شود.

تذکر 2: در قسمت تعهدنامه‌ها، پذیرفته‌شدگان برای تکمیل ثبت‌نام اینترنتی باید کلیه تعهدنامه‌ها را تأیید نمایند.

پذیرفته شدگان دوره‌های کارشناسی‌ارشد حضوری قبولی بورس با توجه تحصیل رایگان (با احراز شرایط) باید برای ضمانت تحصیل در دانشگاه ادیان و مذاهب اقدام به ارائه تعهدنامه محضری تعهد دوره آموزش رایگان نمایند که این تعهدنامه در فرایند ثبت‌نام از داوطلبان اخذ خواهد شد.

پذیرفته‌شدگان دوره‌های کارشناسی ارشد غیرحضوری (مجازی) و قبولی غیربورس باید برای پرداخت شهریه علی‌الحساب نیم‌سال اول تحصیلی خود مبلغ 10.000.000 ریال (یک میلیون تومان) پرداخت نمایند. این پرداخت در مرحله ثبت‌نام حضوری و در بخش امور مالی از طریق دستگاه کارت‌خوان دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

همچنین پذیرفته‌شدگان می‌توانند از طریق شماره حساب 0105658904002 بانک ملی به نام صندوق شهریه دانشجویان دانشگاه ادیان و مذاهب ضمن همراه داشتن فیش بانکی مرحله پرداخت در قسمت امور دانشجویی را تسریع نمایند.

برای اطلاع بیشتر و یا پاسخ‌گویی به سوال‌های پذیرفته‌شدگان پیرامون مسایل مالی و شهریه دانشجویی می‌توانید با شماره 32802610 025 (داخلی 110 و یا 155) تماس حاصل فرمایید.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام حضوری

کلیه داوطلبان محترم در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه باید مدارک ذیل را همراه داشته باشند:

  1. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.
  2. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی کارت ملی.
  3. چهار قطعه عکس 4×3 با زمینه سفید.
  4. مدرک وضعیت نظام وظیفه (ویژه دانشجویان مرد) و تصویر آن.
  5. اصل مدرک کارشناسی و یا سطح دو حوزوی و تصویر آن.

تبصره: دانشجویانی که با ارائه مدرک کارشناسی دانشگاهی ثبت‌نام می‌نمایند باید همچنین مدرکی دال بر طلبه بودن خود ارائه نمایند.

(مدارکی از قبیل کارت معاونت آموزش حوزه، نامه اشتغال به تحصیل حوزه که صادرکننده آن دبیرخانه مرکز مدیریت حوزه باشد و ...)

پذیرفته‌شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه انتخاب واحد و برنامه درسی خود باید پس از دریافت شماره دانشجویی به دانشکده مربوط مراجعه نموده. برنامه کلاس‌ها در نیم‌سال اول تحصیلی 99 - 98 به این شرح است که انتخاب واحد از روز شنبه مورخ 1398/06/23 الی چهارشنبه مورخ 1398/06/27 است و شروع کلاس‌های درسی از شنبه مورخ 1398/06/30 است.

تذکر مهم برای داوطلبان اهل‌سنت: آن دسته از داوطلبان اهل‌سنت که متقاضی مدرک سطح دو دبیرخانه شورای هماهنگی مدارس دینی اهل‌سنت هستند و در آزمون کتبی (مرحله اول) نتیجه قبول برای ایشان ثبت‌ شده است باید برای گذراندن دوره‌های تکمیلی و شرکت در آزمون دروس پیش‌نیاز به مرکز آموزش‌های الکترونیکی مراجعه نمایند و یا با ایشان تماس بگیرند. این دسته از داوطلبان در این مرحله امکان ثبت‌نام نهایی نخواهند داشت.

تماس با 09136803477 (آقای رضا سمیعی) ویژه داوطلبان متقاضی آزمون سطح دو دبیرخانه

تبصره: آزمون دروس پیش‌نیاز و دوره‌ تکمیلی ویژه آن دسته از داوطلبان اهل‌سنت است که مدرک پایه تحصیلی ندارند (یعنی مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا مدرک سطح دو مورد تأیید شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل‌سنت را ندارند).

آدرس دانشگاه ادیان و مذاهب (برای ثبت نام حضوری کلیه رشته‌ها):

دانشگاه ادیان و مذاهب، قم ـ پردیسان ـ روبه‌روی مسجد امام صادق(ع)

(تلفن تماس 02532802610)

 

لینک ثبت نام پذیرفته شدگان

 

 

مراحل ثبت نام


برچسب ها : کارشناسی ارشد, اختصاصی, دانشگاه ادیان و مذاهب

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز