دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
پذیرش طلبه اهل سنت در مقطع کارشناسی ارشد

آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد غیرحضوری که با شرکت در آزمون کتبی 18 تیرماه 1400 موفق به دریافت نمره حدنصاب از دروس عمومی ویژه طلاب اهل‌سنت شوند، ولی مدرک پایه تحصیلی را ندارند، می‌توانند با شرکت در دوره‌ تکمیلی و گذراندن دروس آن دوره و کسب قبولی در این دوره اقدام به ثبت‌نام در نیم‌سال اول تحصیلی سال 1400 ـ 1401 کارشناسی ارشد نمایند.

ادامه مطلب
پذیرش فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های حوزوی در دانشگاه ادیان و مذاهب

دکتر رحمان بوالحسنی از امکان شرکت کلیه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های حوزوی اعم از طلبه و غیرطلبه در آزمون اختصاصی دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد.

ادامه مطلب
 
 
ثبت‌نام آزمون زبان‌های خارجی آغاز شد
پیام تسلیت روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب؛

این اقدام ددمنشانه چه توسط طالبان، داعشیان یا هر گروه تروریستی دیگر و یا با چراغ سبز هر قدرت خارجی صورت گرفته باشد، کاری است محکوم، و به‌دور از هر نوع انسانیت و مدنیت.

معاونت پژوهشی دانشکده شیعه‌شناسی برگزار می‌کند:

معاونت پژوهشی دانشکده شیعه‌شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب نشست علمی «اهمیت روش در مطالعات شیعه‌شناسی با تکیه بر تحقیقات استوارت» را برگزار می‌کند.

به مناسبت هفته معلم؛

در مراسمی که به مناسبت هفته معلم و به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد، از استادان برگزیده تجلیل به عمل آمد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب:

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب در مراسمی که در آستانه روز جهانی قدس در محل نمازخانه دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد، سخنرانی کرد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی اعلام کرد:

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از اختصاص سهمیه تحصیل رایگان در مقطع دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد.

طی مراسمی؛

ما، همه کارکنان دانشگاه ادیان و مذاهب، چه اعضای هیأت علمی و چه کارمندان بخش‌های اداری خود را عضو یک خانواده دانسته و خود را ملزم به رعایت ده فرمان زیر می‌دانیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن اسلامی:

مراسم گرامی‌داشت روز معلم یکشنبه 12 اردیبهشت‌ماه 1400 با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن اسلامی در محل نمازخانه دانشگاه ادیان و مذاهب به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

با حضور اساتید برجسته دانشگاه ادیان و مذاهب؛

معاونت پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب دوره ویژه مقاله‌نویسی را با تدریس استادان برجسته دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌کند.

دکتر امداد توران عنوان کرد:

عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: اگر ادبیات علمی و ترویجی بابیه، عزبیه و بهائیان را بررسی شود؛ احساس می‌شود که آمیخته با ادبیات عرفانی است و در عرفان و تصوف، مرزهای اعتقادی در هم ریخته می‌شود.

به قلم حسن طاهری دانش‌آموخته دانشگاه ادیان و مذاهب؛

حسن طاهری دانش‌آموخته دانشگاه ادیان و مذاهب به مناسبت ایام شهادت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام نوشتاری را در اختیار روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب قرار داده است که در ادامه تقدیم می‌گردد:

به قلم دکتر حمید بخشنده:

دکتر حمید بخشنده عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب به مناسبت ایام سوگواری شهادت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام در یادداشتی به جایگاه شهید و شهادت پرداخته است که در ادامه می‌خوانید.

دکتر مهراب صادق‌نیا بیان کرد؛

در قرآن مجموعه‌ای از تعالیم وجود دارد که می‌شود آنها را به تعالیم اخلاقی جامعه‌ای تعبیر کرد.

ویژه دانشجویان؛

با توجه به شیوع بیماری کرونا، کلیه کلاس‌های دانشگاه ادیان و مذاهب به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

قابل توجه دانش‌آموختگان گرامی؛

با توجه به صدور سیستمی مدرک، لازم است مشخصات شناسنامه‌ای خود را قبل از درخواست بررسی و در صورت هرگونه مغایرت، اصلاح نمایید.

دکتر رحمان بوالحسنی خبر داد؛

دکتر رحمان بوالحسنی از برگزاری دوره تربیت مدرس ویژه تدریس در دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد.

دعوت به همکاری در دانشگاه ادیان و مذاهب؛

دانشگاه ادیان و مذاهب از طلاب دارنده سطح چهار یا دکترا که قادر به تدریس به زبان عربی هستند، جهت همکاری در امور آموزشی ـ پژوهشی دعوت به عمل می‌آورد.

تور مجازی
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات
دانشکده دین و هنر
واحد مشهد

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.